This text is replaced by the Flash movie.
I decided to use a proprietary technology instead of open standards to display my site, so you can't view it, sorry. Basically I intentionally made the decision to limit my site only to people who are able to use a piece of software that is controlled by a single company, and since apparently you are either using a platform that doesn't support that software (like the iPhone or other device), or you rightly made the choice not to install the software, I am considering you to be not worthy enough to see my content. I recommend that you close this page and never return to my site, since I obviously don't care about you enough.
Dekl. zgodności Cennik Kontakt

   O FIRMIE

Parę słów o firmie Pro-Tec

Firma Pro-Tec od początku swego powstania specjalizuje się w systemach ochrony przeciwprzepięciowej. Bazując na doświadczeniach wyniesionych ze współpracy z liderami w tej dziedzinie, stworzyliśmy produkty na miarę potrzeb polskiego rynku elektrotechnicznego. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością.

Zbudowane na bazie najwyższej jakości warystorów i z niezwykłą starannością, kontrolowaną na każdym etapie produkcyjnym. Zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są nasze produkty posiada wprowadzony system ISO 9001, a także jest zakładem z certyfikatem IQ-Net.

Firma nasza oprócz sprzedaży ograniczników przepięć oferuje doradztwo techniczne, pomoc w doborze i projektowaniu systemów ochrony przeciwprzepięciowej. Początkowa oferta obejmująca ograniczniki do ochrony linii zasilających nn, została z czasem poszerzona o ograniczniki wyposażone w moduły akustyczno-zestykowej sygnalizacji uszkodzenia, ograniczniki do ochrony linii transmisji danych ze złączkami RJ. Obecnie do sprzedaży wprowadziliśmy ograniczniki z zestykiem sygnalizacyjnym, a także ograniczniki do ochrony kamer, urządzeń telewizyjnych, systemów satelitarnych i radiowych.

Podpisana umowa z firmą kurierską DPD gwarantuje szybkość i niezawodność dostaw, oraz umożliwia nam szybką reakcję na potrzeby klientów.

Biuro handlowe naszej firmy zlokalizowane jest w Sosnowcu przy ul. Gen. Andersa 15.

Bliskość centrum Sosnowca, głównych szlaków komunikacyjnych (Autostrady A4 i Obwodnicy Górnośląskiej), a także obszerny parking przed biurowcem sprawia, że dojazd do siedziby naszej firmy jest całkowicie bezproblemowy.


          © 2009 InfoCoig bis
Strona Główna  |  O Firmie  |  Oferta  |  Do pobrania  |  Katalog stron www  |  Kontakt


Valid HTML 4.0 Transitional Poprawny CSS!